Závěr extraligy mužů a žen

8. 2. 2019

Na Roztylech se o víkendu dohraje základní část extraligy mužů a žen, která rozhodne o výsledném pořadí. Čtyři nejlepší týmy postoupí do finálového turnaje. Poslední tým pro příští sezónu sestoupí do 1. ligy, předposlední celek bude hrát baráž o udržení.

 

Extraliga mužů

Muži hrají svá poslední utkání v sobotu. Extraliga byla vyrovnaná celou sezónu a rozhodne se až v samotném závěru a nedá se nic předvídat. První příčku drží tři týmy (Liboc, Sem Tam Brno, Kolibris 1) a další dva (Tabery-Zbraslav, Dion YB) mají šanci postoupit do finálové čtveřice. Tři poslední týmy (Zbraslav OH, Ledo 7, Trutnov) budou bojovat o setrvání v soutěži.

Rozpis a výsledky extraligy mužů

 

Extraliga žen

Poslední dvě letošní utkání ženské nejvyšší soutěže jsou naplánovaná na neděli. V horní části tabulky je již prakticky rozhodnuto. Liboc 3, Zbraslav W a Savona M mají finále jisté. O čtvrtém finalistovi rozhodne dopolední utkání Savony H a Ledolamek. Riziko sestupu nebo baráže o udržení nyní hrozí čtyřem týmům (Ledolamky, PLC Ledo, Sokolky, Kolibris 2) a rozhodnou až závěrečná utkání.

Rozpis a výsledky extraligy žen

 

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024