kalendář akcí 2022

Kalendář sezóny 2021 / 2022

 

Legenda barev
ženy – extraliga muži – extraliga mixed doubles junioři a žáci
ženy – 1. liga muži – 1. liga vozíčkáři krátkodobá MČR
ženy – divize muži – divize WCT, EJCT ostatní turnaje

zobrazení divizních soutěží je pouze informativní, jejich platný rozpis se objeví v Informačním systému a ve veřejných výsledcích.

 

dotčený víkend hala Roztyly   hala Zbraslav   reprezentace
a turnaje WCT
 
Srpen
14. – 20. 8. repre kemp           
21. – 22. 8. repre kemp           
23. – 24. 8. repre kemp           
28. – 29. 8. Třesk / trenéři + repre (od 25.)          
                   
Září
4. – 5. 9. repre kemp        
11. – 12. 9. Pohár juniorů          
18. – 19. 9. Kolibris Cup (od 16. 9.)          
25. – 26. 9. mixed doubles – 2. KT (do 27. 9.)        
                   
Říjen
2. – 3. 10. EJCT (od 1. 10.)          
10. – 11.10. ženy – 1. liga   divize         preOQE
(10. – 15. 10., TUR)
16. – 17.10. turnaj vozíčkářů – WCT (od 15. 10.)   MČRJ MD  
23. – 24. 10. ženy – extraliga muži – extraliga   divize   MS vozíčkářů
(23. – 30. 10., CHN)
bez českého týmu
30. – 31. 10. muži – 1. liga   divize  
                   
Listopad
6. – 7.11. WCT Prague Classic (od 4. 11.)        
13. – 14. 11. ženy – extraliga (do 15.) muži – extraliga (do 15.)       Lodž MD
20. – 21. 11. liga vozíčkářů   kemp MD
(jen 20.)
  mistrovství Evropy (20. – 27. 11., NOR)
27. – 28. 11. muži – 1. liga      
                   
Prosinec
4. – 5. 12. ženy – 1. liga muži – divize        
11. – 12. 12. ženy – divize muži – divize       univerziáda
(6. – 14. 12, SUI)

olympijská kvalifikace

(11. – 18. 12., NL)
18. – 19. 12. mixed doubles – 2. KT (do 20.)   Star League 1  
                  MD Göteborg
                   
Leden
1. – 2. 1.  svazový termín       MS-B juniorů
(3. – 14. 1., FIN)
MD Aberdeen
8. – 9. 1. liga vozíčkářů   muži – divize A  
15. – 16. 1.  ženy – extraliga muži – extraliga   ženy – divize   kvalifikace o MS
(18. – 22. 1., FIN)
22. – 23. 1.  ženy – 1. liga    muži – divize B ;    
28. – 30. 1. Prague Circles        
                   
Únor
5. – 6. 2. Kvalifikace o MS seniorů  MČR juniorů a žáků
(od 4. 2.) 1/2
  MČR juniorů a žáků (od 4.)   olympiáda
(2. – 9. 2., CHN)
12. – 13. 2. Savona Cup (od 11. 2.)      
19. – 20. 2.  MČR juniorů a žáků 2/2      
26. – 27. 2. mixed doubles –  finále MČR (do 1. 3.)        
                   
Březen
5. – 6. 3. muži, ženy – finále MČR (od 3. do 8. 3.)       paralympiáda
(5. – 12. 3., CHN)
bez českého týmu
12. – 13. 3. muži – 1. liga   muži – divize A  
19. – 20. 3. ženy – 1. liga muži – 1. liga muži – divize B   ženy – divize   mistrovství světa žen
(19. – 27. 3., CAN)
26. – 27. 3. MČR mixů Jičín (od 25. 3.)      
                   
                   
Duben
2. – 3. 4. WCT Mixed Doubles Prague Trophy (od 1. 4.)       mistrovství světa mužů
(2. – 10. 4., USA)
9. – 10. 4. baráže MČR mužů a žen        
16. – 17. 4. svazový termín 🥚🐣        
23. – 24. 4. MČR vozíčkářů   Star League 2   NJCT MD juniorů
mistrovství světa mixed doubles
seniorů
(23. – 30. 4., SUI)
                 
                   
Květen
30. 4. – 1. 5. Pohár ČSC (od 29.)       mistrovství světa mixed doubles vozíčkářů
(30. 4. – 5. 5., FIN) 
7. – 8. 5. MČR seniorů, akademiků (od 6.)        
14. – 15. 5. svazový termín          
21. – 22. 5. trenérský kemp        
28. – 29. 5. svazový termín          
             
České soutěže se konají v sobotu a neděli, pokud není uvedeno jinak.
Plán v pdf (verze 1. září)
Původní plán schválený ČS v červnu
 

 

Partneři českého curlingu

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024

„Výsledek na MS je pro nás zklamáním,“ říká Zuzka Paulová

4. 5. 2024