horni
vs
 

1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP

tým výhry prohry zápasy endy kameny

Men A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 RUS 3 3 1 4 6 18,7
2 ESP 1 3 1 4 6 73,6
3 GER 1 2 2 4 4 22,6
4 CC Savona 6 1 3 4 2 49,1
5 SVK 1 3 4 2 101,2
13.11.2015 11:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RUS 3

RUS 3

4 Epreman Georgiy
3 Fndrianov Egor
2 Ivanov Ilja
1 Postnov Kirill
náhradník Tscimbal Danila
barva kamene *
3110013X 9 23,1
SVK

SVK

4 Červenka Jakub
3 Masaryk Robert
2 Polák Jakub
1 Sýkora Marek
barva kamene
0001100X 2 65,1
13.11.2015 11:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 1

GER 1

4 Oswald Sebastian
3 Schlicke Marcel
2 Totzek Sixten
1 Wiest Michael
barva kamene
0201002X 5 36,8
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene *
2010320X 8 11,2
13.11.2015 17:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RUS 3

RUS 3

4 Epreman Georgiy
3 Fndrianov Egor
2 Ivanov Ilja
1 Postnov Kirill
náhradník Tscimbal Danila
barva kamene
00301010 5 33,1
GER 1

GER 1

4 Oswald Sebastian
3 Schlicke Marcel
2 Totzek Sixten
1 Wiest Michael
barva kamene *
02010202 7 25,7
13.11.2015 17:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene *
20305000 10 24,1
CC Savona 6

CC Savona 6

4 Bořecký Jan
3 Hercok Aleš
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
náhradník Švarc Dominik
barva kamene
02030010 6 75,7
14.11.2015 7:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RUS 3

RUS 3

4 Epreman Georgiy
3 Fndrianov Egor
2 Ivanov Ilja
1 Postnov Kirill
náhradník Tscimbal Danila
barva kamene *
213004XX 10 77,5
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
000110XX 2 185,4
14.11.2015 7:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SVK

SVK

4 Červenka Jakub
3 Masaryk Robert
2 Polák Jakub
1 Sýkora Marek
barva kamene *
1000200X 3 53,1
CC Savona 6

CC Savona 6

4 Bořecký Jan
3 Hercok Aleš
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
náhradník Švarc Dominik
barva kamene
0231033X 12 78,8
14.11.2015 13:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CC Savona 6

CC Savona 6

4 Bořecký Jan
3 Hercok Aleš
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
náhradník Švarc Dominik
barva kamene
0100010X 2 64,7
RUS 3

RUS 3

4 Epreman Georgiy
3 Fndrianov Egor
2 Ivanov Ilja
1 Postnov Kirill
náhradník Tscimbal Danila
barva kamene *
4030402X 13 0
14.11.2015 13:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 1

GER 1

4 Oswald Sebastian
3 Schlicke Marcel
2 Totzek Sixten
1 Wiest Michael
barva kamene *
20100200 5 57,1
SVK

SVK

4 Červenka Jakub
3 Masaryk Robert
2 Polák Jakub
1 Sýkora Marek
barva kamene
01021011 6 185,4
14.11.2015 18:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SVK

SVK

4 Červenka Jakub
3 Masaryk Robert
2 Polák Jakub
1 Sýkora Marek
barva kamene *
110100XX 3 185,4
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
002032XX 7 185,4
14.11.2015 18:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CC Savona 6

CC Savona 6

4 Bořecký Jan
3 Hercok Aleš
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
náhradník Švarc Dominik
barva kamene
001000XX 1 7
GER 1

GER 1

4 Oswald Sebastian
3 Schlicke Marcel
2 Totzek Sixten
1 Wiest Michael
barva kamene *
510314XX 14 5,4

Men B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 POL 1 3 1 4 6 126,7
2 CZE 1 3 1 4 6 23,8
3 TUR 1 2 2 4 4 38
4 LAT 2 2 4 4 12,1
5 SLO 0 4 4 0 51,6
13.11.2015 11:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1

CZE 1

4 Černovský Marek
3 Hron Štěpán
2 Krupanský Kryštof
1 Novák Václav
barva kamene *
10020100 4 0
LAT

LAT

4 Bremanis Andris
3 Bremanis Gundars
2 Bremanis Jānis
1 Briezkalns Anrijs
náhradník Vilks Kristaps
barva kamene
00002010 3 5,3
13.11.2015 11:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO

SLO

4 Gregori Noel
3 Prezelj Luka
2 Sever Štefan
1 Stopar Aljaž
barva kamene *
11010000 3 56,5
POL 1

POL 1

4 Bialas Slawomir
3 Janowski Michal
2 Molski Szymon
1 Twardowski Filip
barva kamene
00201101 5 185,4
13.11.2015 17:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
LAT

LAT

4 Bremanis Andris
3 Bremanis Gundars
2 Bremanis Jānis
1 Briezkalns Anrijs
náhradník Vilks Kristaps
barva kamene
001021001 5 17,6
SLO

SLO

4 Gregori Noel
3 Prezelj Luka
2 Sever Štefan
1 Stopar Aljaž
barva kamene *
010100200 4 15,8
13.11.2015 17:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
TUR 1

TUR 1

4 Caglayan Muhammet Enes
3 Demirel Haydar
2 Karakurt Oguzhan
1 Tunga Ahmet
barva kamene *
0101000- 2 0
POL 1

POL 1

4 Bialas Slawomir
3 Janowski Michal
2 Molski Szymon
1 Twardowski Filip
barva kamene
0040010- 5 10,7
14.11.2015 7:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
POL 1

POL 1

4 Bialas Slawomir
3 Janowski Michal
2 Molski Szymon
1 Twardowski Filip
barva kamene
0102020- 5 185,4
LAT

LAT

4 Bremanis Andris
3 Bremanis Gundars
2 Bremanis Jānis
1 Briezkalns Anrijs
náhradník Vilks Kristaps
barva kamene *
2010102- 6 90,7
14.11.2015 7:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
TUR 1

TUR 1

4 Caglayan Muhammet Enes
3 Demirel Haydar
2 Karakurt Oguzhan
1 Tunga Ahmet
barva kamene
0020000X 2 185,4
CZE 1

CZE 1

4 Černovský Marek
3 Krupanský Kryštof
2 Novák Václav
1 Hron Štěpán
barva kamene *
1103101X 7 102,5
14.11.2015 13:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
LAT

LAT

4 Bremanis Andris
3 Bremanis Gundars
2 Bremanis Jānis
1 Briezkalns Anrijs
náhradník Vilks Kristaps
barva kamene *
0000020- 2 13,4
TUR 1

TUR 1

4 Caglayan Muhammet Enes
3 Demirel Haydar
2 Karakurt Oguzhan
1 Tunga Ahmet
barva kamene
1111101- 6 69,4
14.11.2015 13:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1

CZE 1

4 Černovský Marek
3 Krupanský Kryštof
2 Novák Václav
1 Hron Štěpán
barva kamene *
3030110- 8 18,4
SLO

SLO

4 Gregori Noel
3 Prezelj Luka
2 Sever Štefan
1 Stopar Aljaž
barva kamene
0101001- 3 82,5
14.11.2015 18:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO

SLO

4 Gregori Noel
3 Prezelj Luka
2 Sever Štefan
1 Stopar Aljaž
barva kamene
10210000 4 185,4
TUR 1

TUR 1

4 Caglayan Muhammet Enes
3 Demirel Haydar
2 Karakurt Oguzhan
1 Tunga Ahmet
barva kamene *
01001222 8 44,6
14.11.2015 18:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
POL 1

POL 1

4 Bialas Slawomir
3 Janowski Michal
2 Molski Szymon
1 Twardowski Filip
barva kamene
2002101- 6 184,1
CZE 1

CZE 1

4 Černovský Marek
3 Krupanský Kryštof
2 Novák Václav
1 Hron Štěpán
barva kamene *
0020010- 3 52,9

Men Semifinal

tým výhry prohry zápasy body
1-2 POL 1 1 0 1 2
1-2 CZE 1 1 0 1 2
3-4 ESP 1 0 1 1 0
3-4 RUS 3 0 1 1 0
15.11.2015 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
CZE 1

CZE 1

4 Černovský Marek
3 Krupanský Kryštof
2 Novák Václav
1 Hron Štěpán
barva kamene
2101201- 7
RUS 3

RUS 3

4 Epreman Georgiy
3 Fndrianov Egor
2 Ivanov Ilja
1 Postnov Kirill
náhradník Tscimbal Danila
barva kamene *
0010010- 2
15.11.2015 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
0001101- 3
POL 1

POL 1

4 Bialas Slawomir
3 Janowski Michal
2 Molski Szymon
1 Twardowski Filip
barva kamene *
0010040- 5

Men Bronze game

tým výhry prohry zápasy body
1 RUS 1 0 1 2
2 ESP 1 0 1 1 0
15.11.2015 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
RUS

RUS

4 Arkhipova Maria
3 Doronin German
2 Karelina Nadejda
1 Maximov Sergey
barva kamene *
20111002 7
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
03000000 3

Men Final

tým výhry prohry zápasy body
1 CZE 1 1 0 1 2
2 POL 1 0 1 1 0
15.11.2015 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
CZE 1

CZE 1

4 Černovský Marek
3 Krupanský Kryštof
2 Novák Václav
1 Hron Štěpán
barva kamene *
0110201X 5
POL 1

POL 1

4 Bialas Slawomir
3 Janowski Michal
2 Molski Szymon
1 Twardowski Filip
barva kamene
0000010X 1

Women

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 GER 2 4 1 5 8 64,8
2 RUS 2 4 1 5 8 17,9
3 CC Füssen 3 2 5 6 53,6
4 CZE 2 3 2 5 6 146,4
5 ESP 2 1 4 5 2 142,3
6 SLO 2 0 5 5 0 75,7
13.11.2015 8:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 2

ESP 2

4 Ruiz Patricia
3 Munte Kinsella Alicia
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Amilibia Gonzales Aroa
náhradník Valles Rodriguez Lidia
barva kamene
0010001X 2 77,8
GER 2

GER 2

4 Höhne Mia
3 Fomm Klara
2 Beer Maike
1 Abbes Emira
náhradník Kapp Lena
barva kamene *
4102320X 12 66,9
13.11.2015 8:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CC Füssen

CC Füssen

4 Sinz Carola
3 Schöberl Leonie
2 Rösel Sophia
1 Mücke Franziska
náhradník Mayrhans Laura
barva kamene *
02004022 10 48,4
CZE 2

CZE 2

4 Baudyšová Michaela
3 Krupanská Andrea
2 Srnská Eliška
1 Špundová Karolína
barva kamene
10520100 9 98,9
13.11.2015 14:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO 2

SLO 2

4 Černe Nika
3 Černe Patricija
2 Smolej Ana
1 Verbinc Freia
barva kamene
00121001 5 185,4
RUS 2

RUS 2

4 Belaeva Irina
3 Borisova Maria
2 Maleeva Marina
1 Shelkova Valeria
náhradník Treniak Lolita
barva kamene *
03000220 7 0
13.11.2015 14:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 2

ESP 2

4 Ruiz Patricia
3 Munte Kinsella Alicia
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Amilibia Gonzales Aroa
náhradník Valles Rodriguez Lidia
barva kamene *
0201010- 4 185,4
CZE 2

CZE 2

4 Baudyšová Michaela
3 Krupanská Andrea
2 Srnská Eliška
1 Špundová Karolína
barva kamene
1050102- 9 185,4
13.11.2015 20:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 2

GER 2

4 Höhne Mia
3 Fomm Klara
2 Beer Maike
1 Abbes Emira
náhradník Kapp Lena
barva kamene
0000215- 8 63,2
CC Füssen

CC Füssen

3 Schöberl Leonie
2 Rösel Sophia
1 Mücke Franziska
náhradník Mayrhans Laura
barva kamene *
2111000- 5 23,5
13.11.2015 20:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 2

CZE 2

4 Baudyšová Michaela
3 Krupanská Andrea
2 Srnská Eliška
1 Špundová Karolína
barva kamene
0000110- 2 115,8
RUS 2

RUS 2

4 Belaeva Irina
3 Borisova Maria
2 Maleeva Marina
1 Shelkova Valeria
náhradník Treniak Lolita
barva kamene *
1231003- 10 3,2
13.11.2015 20:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO 2

SLO 2

4 Černe Nika
3 Černe Patricija
2 Smolej Ana
1 Verbinc Freia
barva kamene
000001-- 1 139,5
ESP 2

ESP 2

4 Ruiz Patricia
3 Munte Kinsella Alicia
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Amilibia Gonzales Aroa
náhradník Valles Rodriguez Lidia
barva kamene *
221220-- 9 120,6
14.11.2015 10:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 2

CZE 2

4 Baudyšová Michaela
3 Krupanská Andrea
2 Srnská Eliška
1 Špundová Karolína
barva kamene
1012100- 5 185,4
GER 2

GER 2

4 Höhne Mia
3 Fomm Klara
2 Beer Maike
1 Abbes Emira
náhradník Kapp Lena
barva kamene *
0100021- 4 185,4
14.11.2015 10:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RUS 2

RUS 2

4 Belaeva Irina
3 Borisova Maria
2 Maleeva Marina
1 Shelkova Valeria
náhradník Treniak Lolita
barva kamene *
2201010- 6 185,4
ESP 2

ESP 2

4 Ruiz Patricia
3 Munte Kinsella Alicia
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Amilibia Gonzales Aroa
náhradník Valles Rodriguez Lidia
barva kamene
0020101- 4 185,4
14.11.2015 10:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CC Füssen

CC Füssen

4 Wunderlich Fiona
3 Mayrhans Laura
2 Rösel Sophia
1 Mücke Franziska
barva kamene *
2020131- 9 38,9
SLO 2

SLO 2

4 Černe Nika
3 Černe Patricija
2 Smolej Ana
1 Verbinc Freia
barva kamene
0103000- 4 82,7
14.11.2015 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RUS 2

RUS 2

4 Belaeva Irina
3 Borisova Maria
2 Maleeva Marina
1 Shelkova Valeria
náhradník Treniak Lolita
barva kamene *
301030XX 7 12,7
CC Füssen

CC Füssen

4 Wunderlich Fiona
3 Mayrhans Laura
2 Rösel Sophia
1 Mücke Franziska
barva kamene
010101XX 3 103,4
14.11.2015 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 2

GER 2

4 Höhne Mia
3 Fomm Klara
2 Beer Maike
1 Abbes Emira
náhradník Kapp Lena
barva kamene
301024XX 10 65,5
SLO 2

SLO 2

4 Černe Nika
3 Černe Patricija
2 Smolej Ana
1 Verbinc Freia
barva kamene *
020100XX 3 34
15.11.2015 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 2

ESP 2

4 Ruiz Patricia
3 Munte Kinsella Alicia
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Amilibia Gonzales Aroa
náhradník Valles Rodriguez Lidia
barva kamene *
00000--- 0 185,4
CC Füssen

CC Füssen

4 Wunderlich Fiona
3 Mayrhans Laura
2 Rösel Sophia
1 Mücke Franziska
barva kamene
22212--- 9 185,4
15.11.2015 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO 2

SLO 2

4 Černe Nika
3 Černe Patricija
2 Smolej Ana
1 Verbinc Freia
barva kamene *
01200100 4 46,7
CZE 2

CZE 2

4 Baudyšová Michaela
3 Krupanská Andrea
2 Srnská Eliška
1 Špundová Karolína
barva kamene
00031011 6 185,4
15.11.2015 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 2

GER 2

4 Höhne Mia
3 Fomm Klara
2 Beer Maike
1 Abbes Emira
náhradník Kapp Lena
barva kamene
10200103 7 63,4
RUS 2

RUS 2

4 Belaeva Irina
3 Borisova Maria
2 Maleeva Marina
1 Shelkova Valeria
náhradník Treniak Lolita
barva kamene *
02020020 6 55,6

Women Semifinal

tým výhry prohry zápasy body
1 RUS 2 1 0 1 2
2 CC Füssen 0 1 1 0
15.11.2015 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
RUS 2

RUS 2

4 Belaeva Irina
3 Borisova Maria
2 Maleeva Marina
1 Shelkova Valeria
náhradník Treniak Lolita
barva kamene *
010121-- 5
CC Füssen

CC Füssen

4 Wunderlich Fiona
3 Mayrhans Laura
2 Rösel Sophia
1 Mücke Franziska
barva kamene
301000-- 4

Women Final

tým výhry prohry zápasy body
1 RUS 2 1 0 1 2
2 GER 2 0 1 1 0
15.11.2015 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
GER 2

GER 2

4 Höhne Mia
3 Fomm Klara
2 Beer Maike
1 Abbes Emira
náhradník Kapp Lena
barva kamene *
10001010 3
RUS 2

RUS 2

4 Belaeva Irina
3 Borisova Maria
2 Maleeva Marina
1 Shelkova Valeria
náhradník Treniak Lolita
barva kamene
00210100 4

YOG

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 RUS 4 0 4 8 82,3
2 TUR 2 2 2 4 4 86
3 CZE 3 2 2 4 4 57,4
4 POL 2 1 3 4 2 88
5 EST 1 3 4 2 127,7
13.11.2015 8:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
POL 2

POL 2

4 Chmarra Daria
3 Chmarra Filip
2 Rek Michal
1 Rek Rafal
barva kamene
12111001 7 185,4
EST

EST

4 Guštšin Jarl
3 Laidsalu Kristin
2 Peips Eiko-Siim
1 Sillaots Britta
barva kamene *
00000420 6 79,5
13.11.2015 8:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
TUR 2

TUR 2

4 Esenboga Tunc
3 Macit Cengizhan
2 Polat Berivan
1 Temuren Canan
barva kamene
0010110X 3 185,4
RUS

RUS

4 Arkhipova Maria
3 Doronin German
2 Karelina Nadejda
1 Maximov Sergey
barva kamene *
2002003X 7 54,8
13.11.2015 14:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
EST

EST

4 Guštšin Jarl
3 Laidsalu Kristin
2 Peips Eiko-Siim
1 Sillaots Britta
barva kamene
1040203- 10 175,7
TUR 2

TUR 2

4 Esenboga Tunc
3 Macit Cengizhan
2 Polat Berivan
1 Temuren Canan
barva kamene *
0202010- 5 25,4
13.11.2015 14:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 3

CZE 3

4 Blahovec Martin
3 Mareš Pavel
2 Měchurová Julie
1 Podrábská Kristina
náhradník Verner David
barva kamene
0211120- 7 85,8
POL 2

POL 2

4 Chmarra Daria
3 Chmarra Filip
2 Rek Michal
1 Rek Rafal
barva kamene *
2000003- 5 49,8
13.11.2015 20:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RUS

RUS

4 Arkhipova Maria
3 Doronin German
2 Karelina Nadejda
1 Maximov Sergey
barva kamene
1003010- 5 185,4
CZE 3

CZE 3

4 Blahovec Martin
3 Mareš Pavel
2 Měchurová Julie
1 Podrábská Kristina
náhradník Verner David
barva kamene *
0000102- 3 82
14.11.2015 10:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
EST

EST

4 Guštšin Jarl
3 Laidsalu Kristin
2 Peips Eiko-Siim
1 Sillaots Britta
barva kamene
0310000- 4 127,8
CZE 3

CZE 3

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Blahovec Martin
1 Měchurová Julie
náhradník Verner David
barva kamene *
2001202- 7 77,6
14.11.2015 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RUS

RUS

4 Arkhipova Maria
3 Doronin German
2 Karelina Nadejda
1 Maximov Sergey
barva kamene *
0104002X 7 6,6
EST

EST

4 Guštšin Jarl
3 Laidsalu Kristin
2 Peips Eiko-Siim
1 Sillaots Britta
barva kamene
0010100X 2 185,4
14.11.2015 16:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
TUR 2

TUR 2

4 Esenboga Tunc
3 Macit Cengizhan
2 Polat Berivan
1 Temuren Canan
barva kamene *
10052041 13 185,4
POL 2

POL 2

4 Chmarra Daria
3 Chmarra Filip
2 Rek Michal
1 Rek Rafal
barva kamene
04200400 10 185,4
14.11.2015 21:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
POL 2

POL 2

4 Chmarra Daria
3 Chmarra Filip
2 Rek Michal
1 Rek Rafal
barva kamene *
0000100- 1 28,9
RUS

RUS

4 Arkhipova Maria
3 Doronin German
2 Karelina Nadejda
1 Maximov Sergey
barva kamene
3101031- 9 185,4
14.11.2015 21:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 3

CZE 3

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Blahovec Martin
1 Měchurová Julie
náhradník Verner David
barva kamene *
001002-- 3 12,6
TUR 2

TUR 2

4 Esenboga Tunc
3 Macit Cengizhan
2 Polat Berivan
1 Temuren Canan
barva kamene
200220-- 6 47,1

YOG Semifinal

tým výhry prohry zápasy body
1 CZE 3 1 0 1 2
2 TUR 2 0 1 1 0
15.11.2015 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
CZE 3

CZE 3

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Blahovec Martin
1 Měchurová Julie
náhradník Verner David
barva kamene
01311--- 6
TUR 2

TUR 2

4 Esenboga Tunc
3 Macit Cengizhan
2 Polat Berivan
1 Temuren Canan
barva kamene *
10000--- 1

YOG Final

tým výhry prohry zápasy body
1 RUS 1 0 1 2
2 CZE 3 0 1 1 0
15.11.2015 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
RUS

RUS

4 Arkhipova Maria
3 Doronin German
2 Karelina Nadejda
1 Maximov Sergey
barva kamene *
313302XX 12
CZE 3

CZE 3

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Blahovec Martin
1 Měchurová Julie
náhradník Verner David
barva kamene
000010XX 1














































dolni
W3C XHTML 1.0     CSS     webmaster     počítadlo     Český svaz curlingu © 2009