horni
vs
 

MČR Mixy 2013

tým výhry prohry zápasy
1 Savona 1 (J.Bareš)
soupiska
photo Bareš Jakub
photo Frederiksen (Pilařová) Karolína
photo Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
photo Nádherová Michaela
photo Štěpánek Martin
7 1 8
2 Aritma 1 (K.Kubeška)
soupiska
photo Candra Jiří
photo Kubeška Karel
photo Kubešková Anna
photo Plíšková Tereza
6 1 7
3 Ledoborci 1 (J. Marša)
soupiska
photo Illková Luisa
photo Jalovcová Eliška
photo Marša Jiří
photo Večeř Michael
photo Vedral Jaroslav
5 3 8
4 Zbraslav 1 (R.Klíma)
soupiska
photo Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
photo Jurík Martin
photo Klíma Radek
photo Klímová Alexandra
photo Klímová Linda
photo Skála Jakub
4 2 6
5 Kolibris 1 (D.Šik)
soupiska
photo Boušková Klára
photo David Marek
photo Seifertová Eva
photo Srnová (Štampachová) Eva
photo Šik David
3 2 5
6 Zbraslav H (R.Boháč)
soupiska
photo Boháč Radek
photo Jahodová Sára
photo Mošová Kamila
photo Mulač Martin
photo Načeradská (Šafaříková) Jana
4 2 6
7 Zbraslav R (T.Válek)
soupiska
photo Málková Eva
photo Samueli Jan
photo Strnadová Martina
photo Válek Tomáš
3 2 5
8 Duhoví jednorožci (L.Klíma)
soupiska
photo Baudyšová Alžběta
photo Chaloupek Kryštof
photo Klíma Lukáš
photo Vinšová Petra
3 2 5
9-12 Liboc 1 (M.Vařečková)
soupiska
photo Hajtl Luděk
photo Měchurová Michaela
photo Plešek Aleš
photo Vařečková Miroslava
1 2 3
9-12 Trutnov (M.Hoferka)
soupiska
photo Čížková (Skuplíková) Pavlína
photo Dykes Iain
photo Hálová Zuzana
photo Hoferka Miloš
photo Jelínková Jana
photo Mihola Ondřej
3 1 4
9-12 Ledoborci 3 (M.Neznal)
soupiska
photo Hasenöhrl Roman
photo Neznal Matěj
photo Neznalová Veronika
photo Vinšová Ivana
2 2 4
9-12 RIPER HK (V.Hubálek)
soupiska
photo Čermáková Lenka
photo Hubálek Daniel
photo Hubálek Václav
photo Hubálková (Matějusová) Lucie
2 2 4
13-16 Loupežníci Jičín (M.Miškovský)
soupiska
photo Janouch Martin
photo Karásek Karel
photo Kramná Barbara
photo Miškovský Michal
photo Rejmanová Eliška
photo Šimáková Michaela
1 3 4
13-16 Ledoborci 2 (M.Votava)
soupiska
photo Kašťák Ondřej
photo Novotná Petra
photo Sedláčková Ivana
photo Votava Martin
0 3 3
13-16 Citadela (J.Kováč)
soupiska
photo Hobzik Richard
photo Kováč Jakub
photo Netušilová (Růžková) Věra
photo Šafránková Lenka
1 3 4
13-16 Tee Party (Š.Zubercová)
soupiska
photo Kalousek Jiří
photo Kovařík Ondřej
photo Resl Jiří
photo Salíni Linda
photo Zubercová Slávka
photo Zubercová Šárka
1 3 4
17-19 Zlatá Praha (P.Málek)
soupiska
photo Dáňa Petr
photo Málek Pavel
photo Marková Lucie
photo Siveková Vlasta
0 4 4
17-19 Zbraslav M (O.Kotouč)
soupiska
photo Fantová Kateřina
photo Kotouč Ondřej
photo Navrátilová Lucie
photo Novotný Jan
0 4 4
17-19 Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
soupiska
photo Černý Ondřej
photo Hauserová Alexandra
photo Horáčková Tereza
photo Prokšíková Pavla
photo Střítezský Petr
photo Tomíšek Marek
0 4 4

Skupina A (červená)

tým výhry prohry zápasy
1 Savona 1 (J.Bareš) 4 0 4
2 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 3 1 4
3 RIPER HK (V.Hubálek) 2 2 4
4 Citadela (J.Kováč) 1 3 4
5 Zbraslav M (O.Kotouč) 0 4 4
3.5.2013 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Nádherová Michaela
2 Štěpánek Martin
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Frederiksen (Pilařová) Karolína
náhradník Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
barva kamene *
303241XX 13
Zbraslav M (O.Kotouč)

Zbraslav M (O.Kotouč)

4 Navrátilová Lucie
3 Kotouč Ondřej
2 Fantová Kateřina
1 Novotný Jan
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Kotouč Ondřej
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene
010000XX 1
3.5.2013 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
RIPER HK (V.Hubálek)

RIPER HK (V.Hubálek)

4 Hubálek Daniel
3 Čermáková Lenka
2 Hubálek Václav
1 Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
barva kamene
11010021 6
Citadela (J.Kováč)

Citadela (J.Kováč)

4 Kováč Jakub
3 Šafránková Lenka
2 Hobzik Richard
1 Netušilová (Růžková) Věra
SKIP Kováč Jakub
VICESKIP Šafránková Lenka
barva kamene *
00103100 5
3.5.2013 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Štěpánek Martin
1 Nádherová Michaela
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
212302XX 10
RIPER HK (V.Hubálek)

RIPER HK (V.Hubálek)

4 Hubálek Daniel
3 Čermáková Lenka
2 Hubálek Václav
1 Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
barva kamene *
000010XX 1
3.5.2013 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav M (O.Kotouč)

Zbraslav M (O.Kotouč)

4 Navrátilová Lucie
3 Kotouč Ondřej
2 Fantová Kateřina
1 Novotný Jan
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Kotouč Ondřej
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
0100020X 3
Duhoví jednorožci (L.Klíma)

Duhoví jednorožci (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Chaloupek Kryštof
1 Baudyšová Alžběta
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene
2012203X 10
3.5.2013 18:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Citadela (J.Kováč)

Citadela (J.Kováč)

4 Kováč Jakub
3 Šafránková Lenka
2 Hobzik Richard
1 Netušilová (Růžková) Věra
SKIP Kováč Jakub
VICESKIP Šafránková Lenka
barva kamene *
1051103- 11
Zbraslav M (O.Kotouč)

Zbraslav M (O.Kotouč)

4 Kotouč Ondřej
3 Navrátilová Lucie
2 Novotný Jan
1 Fantová Kateřina
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Kotouč Ondřej
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene
0100010- 2
3.5.2013 18:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Duhoví jednorožci (L.Klíma)

Duhoví jednorožci (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Chaloupek Kryštof
1 Baudyšová Alžběta
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene *
1010110- 4
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Štěpánek Martin
1 Nádherová Michaela
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
0102002- 5
4.5.2013 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Duhoví jednorožci (L.Klíma)

Duhoví jednorožci (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Chaloupek Kryštof
1 Baudyšová Alžběta
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene
2010021- 6
RIPER HK (V.Hubálek)

RIPER HK (V.Hubálek)

4 Hubálek Daniel
3 Čermáková Lenka
2 Hubálek Václav
1 Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
barva kamene *
0201100- 4
4.5.2013 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Štěpánek Martin
1 Nádherová Michaela
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
111031XX 7
Citadela (J.Kováč)

Citadela (J.Kováč)

4 Kováč Jakub
3 Šafránková Lenka
2 Hobzik Richard
1 Netušilová (Růžková) Věra
SKIP Kováč Jakub
VICESKIP Šafránková Lenka
barva kamene
000100XX 1
4.5.2013 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
RIPER HK (V.Hubálek)

RIPER HK (V.Hubálek)

4 Hubálek Daniel
3 Čermáková Lenka
2 Hubálek Václav
1 Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Matějusová Lucie (Hubálková (Matějusová) Lucie)
barva kamene
0205011- 9
Zbraslav M (O.Kotouč)

Zbraslav M (O.Kotouč)

4 Kotouč Ondřej
3 Navrátilová Lucie
2 Novotný Jan
1 Fantová Kateřina
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Kotouč Ondřej
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
3030100- 7
4.5.2013 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Citadela (J.Kováč)

Citadela (J.Kováč)

4 Kováč Jakub
3 Šafránková Lenka
2 Hobzik Richard
1 Netušilová (Růžková) Věra
SKIP Kováč Jakub
VICESKIP Šafránková Lenka
barva kamene *
001020XX 3
Duhoví jednorožci (L.Klíma)

Duhoví jednorožci (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Chaloupek Kryštof
1 Baudyšová Alžběta
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene
120302XX 8

Skupina B (žlutá)

tým výhry prohry zápasy
1 Ledoborci 1 (J. Marša) 3 1 4
2 Zbraslav R (T.Válek) 3 1 4
3 Trutnov (M.Hoferka) 3 1 4
4 Tee Party (Š.Zubercová) 1 3 4
5 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 0 4 4
3.5.2013 10:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Trutnov (M.Hoferka)

Trutnov (M.Hoferka)

4 Hoferka Miloš
3 Čížková (Skuplíková) Pavlína
2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
barva kamene
20130210 9
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

4 Tomíšek Marek
3 Hauserová Alexandra
2 Černý Ondřej
1 Horáčková Tereza
SKIP Tomíšek Marek
VICESKIP Hauserová Alexandra
barva kamene *
01002001 4
3.5.2013 10:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav R (T.Válek)

Zbraslav R (T.Válek)

4 Válek Tomáš
3 Strnadová Martina
2 Samueli Jan
1 Málková Eva
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Strnadová Martina
barva kamene *
100010XX 2
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Večeř Michael
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene
003101XX 5
3.5.2013 15:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Tee Party (Š.Zubercová)

Tee Party (Š.Zubercová)

4 Zubercová Šárka
3 Resl Jiří
2 Zubercová Slávka
1 Kalousek Jiří
SKIP Zubercová Šárka
VICESKIP Resl Jiří
barva kamene *
0002020- 4
Zbraslav R (T.Válek)

Zbraslav R (T.Válek)

4 Válek Tomáš
3 Strnadová Martina
2 Samueli Jan
1 Málková Eva
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Strnadová Martina
barva kamene
0320302- 10
3.5.2013 15:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

4 Tomíšek Marek
3 Hauserová Alexandra
2 Černý Ondřej
1 Horáčková Tereza
SKIP Tomíšek Marek
VICESKIP Hauserová Alexandra
barva kamene
0000011- 2
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Vedral Jaroslav
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene *
2121200- 8
3.5.2013 20:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

4 Tomíšek Marek
3 Hauserová Alexandra
2 Střítezský Petr
1 Horáčková Tereza
SKIP Tomíšek Marek
VICESKIP Hauserová Alexandra
barva kamene
000011-- 2
Zbraslav R (T.Válek)

Zbraslav R (T.Válek)

4 Válek Tomáš
3 Strnadová Martina
2 Samueli Jan
1 Málková Eva
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Strnadová Martina
barva kamene *
511200-- 9
3.5.2013 20:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Trutnov (M.Hoferka)

Trutnov (M.Hoferka)

4 Hoferka Miloš
3 Jelínková Jana
2 Mihola Ondřej
1 Hálová Zuzana
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Jelínková Jana
barva kamene
2020301- 8
Tee Party (Š.Zubercová)

Tee Party (Š.Zubercová)

4 Zubercová Slávka
3 Resl Jiří
2 Zubercová Šárka
1 Kalousek Jiří
SKIP Zubercová Slávka
VICESKIP Resl Jiří
barva kamene *
0103010- 5
4.5.2013 10:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

Zbraslav ONI (M.Tomíšek)

4 Střítezský Petr
3 Hauserová Alexandra
2 Tomíšek Marek
1 Horáčková Tereza
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Hauserová Alexandra
barva kamene
100400020 7
Tee Party (Š.Zubercová)

Tee Party (Š.Zubercová)

4 Zubercová Šárka
3 Kalousek Jiří
2 Zubercová Slávka
1 Resl Jiří
SKIP Zubercová Šárka
VICESKIP Kalousek Jiří
barva kamene *
012021103 10
4.5.2013 10:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Trutnov (M.Hoferka)

Trutnov (M.Hoferka)

4 Hoferka Miloš
3 Čížková (Skuplíková) Pavlína
2 Mihola Ondřej
1 Hálová Zuzana
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
barva kamene *
5022XXXX 9
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Vedral Jaroslav
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene
0200XXXX 2
4.5.2013 15:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Tee Party (Š.Zubercová)

Tee Party (Š.Zubercová)

4 Zubercová Slávka
3 Kalousek Jiří
2 Zubercová Šárka
1 Resl Jiří
SKIP Zubercová Slávka
VICESKIP Kalousek Jiří
barva kamene
0010012- 4
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Vedral Jaroslav
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene *
4002000- 6
4.5.2013 15:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Trutnov (M.Hoferka)

Trutnov (M.Hoferka)

4 Hoferka Miloš
3 Jelínková Jana
2 Dykes Iain
1 Hálová Zuzana
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Jelínková Jana
barva kamene *
1100200- 4
Zbraslav R (T.Válek)

Zbraslav R (T.Válek)

4 Válek Tomáš
3 Strnadová Martina
2 Samueli Jan
1 Málková Eva
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Strnadová Martina
barva kamene
0013001- 5

Skupina C (modrá)

tým výhry prohry zápasy
1 Aritma 1 (K.Kubeška) 4 0 4
2 Zbraslav H (R.Boháč) 3 1 4
3 Ledoborci 3 (M.Neznal) 2 2 4
4 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 1 3 4
5 Zlatá Praha (P.Málek) 0 4 4
3.5.2013 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zlatá Praha (P.Málek)

Zlatá Praha (P.Málek)

4 Málek Pavel
3 Marková Lucie
2 Dáňa Petr
1 Siveková Vlasta
barva kamene
03000040 7
Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

4 Miškovský Michal
3 Kramná Barbara
2 Karásek Karel
1 Rejmanová Eliška
barva kamene *
10211201 8
3.5.2013 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Ledoborci 3 (M.Neznal)

Ledoborci 3 (M.Neznal)

4 Neznalová Veronika
3 Neznal Matěj
2 Vinšová Ivana
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene *
000101XX 2
Aritma 1 (K.Kubeška)

Aritma 1 (K.Kubeška)

4 Kubeška Karel
3 Kubešková Anna
2 Candra Jiří
1 Plíšková Tereza
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Kubešková Anna
barva kamene
122020XX 7
3.5.2013 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Ledoborci 3 (M.Neznal)

Ledoborci 3 (M.Neznal)

4 Neznalová Veronika
3 Neznal Matěj
2 Vinšová Ivana
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene
0101210- 5
Zbraslav H (R.Boháč)

Zbraslav H (R.Boháč)

4 Boháč Radek
3 Mošová Kamila
2 Mulač Martin
1 Jahodová Sára
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Jahodová Sára
barva kamene *
1020003- 6
3.5.2013 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Aritma 1 (K.Kubeška)

Aritma 1 (K.Kubeška)

4 Kubeška Karel
3 Plíšková Tereza
2 Candra Jiří
1 Kubešková Anna
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Plíšková Tereza
barva kamene *
242341-- 16
Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

4 Miškovský Michal
3 Kramná Barbara
2 Karásek Karel
1 Rejmanová Eliška
barva kamene
000000-- 0
3.5.2013 18:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav H (R.Boháč)

Zbraslav H (R.Boháč)

4 Boháč Radek
3 Mošová Kamila
2 Mulač Martin
1 Jahodová Sára
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Jahodová Sára
barva kamene *
101001110 5
Aritma 1 (K.Kubeška)

Aritma 1 (K.Kubeška)

4 Kubeška Karel
3 Kubešková Anna
2 Candra Jiří
1 Plíšková Tereza
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Kubešková Anna
barva kamene
020210003 8
3.5.2013 18:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zlatá Praha (P.Málek)

Zlatá Praha (P.Málek)

4 Málek Pavel
3 Marková Lucie
2 Dáňa Petr
1 Siveková Vlasta
barva kamene *
0103200- 6
Ledoborci 3 (M.Neznal)

Ledoborci 3 (M.Neznal)

4 Neznalová Veronika
3 Neznal Matěj
2 Vinšová Ivana
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene
2040001- 7
4.5.2013 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav H (R.Boháč)

Zbraslav H (R.Boháč)

4 Boháč Radek
3 Šafaříková Jana (Načeradská (Šafaříková) Jana)
2 Mulač Martin
1 Jahodová Sára
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Jahodová Sára
barva kamene *
2311320- 12
Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

4 Miškovský Michal
3 Rejmanová Eliška
2 Karásek Karel
1 Šimáková Michaela 79 (Šimáková Michaela)
SKIP Miškovský Michal
VICESKIP Rejmanová Eliška
barva kamene
0000001- 1
4.5.2013 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zlatá Praha (P.Málek)

Zlatá Praha (P.Málek)

4 Málek Pavel
3 Marková Lucie
2 Dáňa Petr
1 Siveková Vlasta
barva kamene *
10010111 5
Aritma 1 (K.Kubeška)

Aritma 1 (K.Kubeška)

4 Kubeška Karel
3 Kubešková Anna
2 Candra Jiří
1 Plíšková Tereza
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Kubešková Anna
barva kamene
01303000 7
4.5.2013 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav H (R.Boháč)

Zbraslav H (R.Boháč)

4 Boháč Radek
3 Mošová Kamila
2 Mulač Martin
1 Jahodová Sára
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Jahodová Sára
barva kamene *
21003020 8
Zlatá Praha (P.Málek)

Zlatá Praha (P.Málek)

4 Málek Pavel
3 Marková Lucie
2 Dáňa Petr
1 Siveková Vlasta
barva kamene
00300103 7
4.5.2013 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

Loupežníci Jičín (M.Miškovský)

4 Šimáková Michaela 79 (Šimáková Michaela)
3 Miškovský Michal
2 Rejmanová Eliška
1 Karásek Karel
SKIP Miškovský Michal
VICESKIP Rejmanová Eliška
barva kamene *
000000-- 0
Ledoborci 3 (M.Neznal)

Ledoborci 3 (M.Neznal)

4 Neznalová Veronika
3 Neznal Matěj
2 Vinšová Ivana
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene
141324-- 15

Skupina D (bílá)

tým výhry prohry zápasy
1 Zbraslav 1 (R.Klíma) 3 0 3
2 Kolibris 1 (D.Šik) 2 1 3
3 Liboc 1 (M.Vařečková) 1 2 3
4 Ledoborci 2 (M.Votava) 0 3 3
3.5.2013 15:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Kolibris 1 (D.Šik)

Kolibris 1 (D.Šik)

4 Šik David
3 Srnová (Štampachová) Eva
2 David Marek
1 Boušková Klára
SKIP Šik David
VICESKIP Srnová (Štampachová) Eva
náhradník Seifertová Eva
barva kamene *
103022XX 8
Ledoborci 2 (M.Votava)

Ledoborci 2 (M.Votava)

4 Votava Martin
3 Novotná Petra
2 Kašťák Ondřej
1 Sedláčková Ivana
SKIP Votava Martin
VICESKIP Novotná Petra
barva kamene
010000XX 1
3.5.2013 15:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav 1 (R.Klíma)

Zbraslav 1 (R.Klíma)

4 Klíma Radek
3 Klímová Linda
2 Jurík Martin
1 Klímová Alexandra
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klímová Linda
barva kamene *
0400420X 10
Liboc 1 (M.Vařečková)

Liboc 1 (M.Vařečková)

4 Vařečková Miroslava
3 Hajtl Luděk
2 Měchurová Michaela
1 Plešek Aleš
SKIP Vařečková Miroslava
VICESKIP Hajtl Luděk
barva kamene
1011001X 4
3.5.2013 20:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Liboc 1 (M.Vařečková)

Liboc 1 (M.Vařečková)

4 Vařečková Miroslava
3 Plešek Aleš
2 Měchurová Michaela
1 Hajtl Luděk
SKIP Vařečková Miroslava
VICESKIP Hajtl Luděk
barva kamene
020000XX 2
Kolibris 1 (D.Šik)

Kolibris 1 (D.Šik)

4 Šik David
3 Srnová (Štampachová) Eva
2 David Marek
1 Boušková Klára
SKIP Šik David
VICESKIP Srnová (Štampachová) Eva
náhradník Seifertová Eva
barva kamene *
302211XX 9
3.5.2013 20:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Ledoborci 2 (M.Votava)

Ledoborci 2 (M.Votava)

4 Votava Martin
3 Novotná Petra
2 Kašťák Ondřej
1 Sedláčková Ivana
SKIP Votava Martin
VICESKIP Novotná Petra
barva kamene *
200100XX 3
Zbraslav 1 (R.Klíma)

Zbraslav 1 (R.Klíma)

4 Klíma Radek
3 Klímová Linda
2 Skála Jakub
1 Klímová Alexandra
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klímová Linda
barva kamene
041032XX 10
4.5.2013 15:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Kolibris 1 (D.Šik)

Kolibris 1 (D.Šik)

4 Šik David
3 Srnová (Štampachová) Eva
2 David Marek
1 Boušková Klára
SKIP Šik David
VICESKIP Srnová (Štampachová) Eva
náhradník Seifertová Eva
barva kamene
20100000 3
Zbraslav 1 (R.Klíma)

Zbraslav 1 (R.Klíma)

4 Klíma Radek
3 Klímová Linda
2 Jurík Martin
1 Klímová Alexandra
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klímová Linda
barva kamene *
01010211 6
4.5.2013 15:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Liboc 1 (M.Vařečková)

Liboc 1 (M.Vařečková)

4 Vařečková Miroslava
3 Plešek Aleš
2 Měchurová Michaela
1 Hajtl Luděk
SKIP Vařečková Miroslava
VICESKIP Hajtl Luděk
barva kamene
0104031- 9
Ledoborci 2 (M.Votava)

Ledoborci 2 (M.Votava)

4 Votava Martin
3 Novotná Petra
2 Kašťák Ondřej
1 Sedláčková Ivana
SKIP Votava Martin
VICESKIP Novotná Petra
barva kamene *
1050200- 8

Play Off (1. kolo)

tým výhry prohry zápasy
1-4 Zbraslav H (R.Boháč) 1 0 1
1-4 Zbraslav 1 (R.Klíma) 1 0 1
1-4 Aritma 1 (K.Kubeška) 1 0 1
1-4 Kolibris 1 (D.Šik) 1 0 1
5-8 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 0 1 1
5-8 Zbraslav R (T.Válek) 0 1 1
5-8 Ledoborci 1 (J. Marša) 0 1 1
5-8 Savona 1 (J.Bareš) 0 1 1
4.5.2013 19:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Aritma 1 (K.Kubeška)

Aritma 1 (K.Kubeška)

4 Kubeška Karel
3 Kubešková Anna
2 Candra Jiří
1 Plíšková Tereza
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Kubešková Anna
barva kamene *
1202011X 7
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Štěpánek Martin
1 Nádherová Michaela
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
0010000X 1
4.5.2013 19:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav H (R.Boháč)

Zbraslav H (R.Boháč)

4 Boháč Radek
3 Mošová Kamila
2 Mulač Martin
1 Jahodová Sára
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Jahodová Sára
barva kamene *
01010200 4
Duhoví jednorožci (L.Klíma)

Duhoví jednorožci (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Chaloupek Kryštof
1 Baudyšová Alžběta
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene
00001011 3
4.5.2013 19:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Kolibris 1 (D.Šik)

Kolibris 1 (D.Šik)

4 Šik David
3 Srnová (Štampachová) Eva
2 David Marek
1 Boušková Klára
SKIP Šik David
VICESKIP Srnová (Štampachová) Eva
náhradník Seifertová Eva
barva kamene *
220202XX 8
Zbraslav R (T.Válek)

Zbraslav R (T.Válek)

4 Válek Tomáš
3 Strnadová Martina
2 Samueli Jan
1 Málková Eva
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Strnadová Martina
barva kamene
001010XX 2
4.5.2013 19:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav 1 (R.Klíma)

Zbraslav 1 (R.Klíma)

4 Klíma Radek
3 Klímová Linda
2 Jurík Martin
1 Klímová Alexandra
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klímová Linda
barva kamene
0011032- 7
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Vedral Jaroslav
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene *
2100100- 4

Second chance

tým výhry prohry zápasy
1-2 Ledoborci 1 (J. Marša) 1 0 1
1-2 Savona 1 (J.Bareš) 1 0 1
3-4 Zbraslav H (R.Boháč) 0 1 1
3-4 Kolibris 1 (D.Šik) 0 1 1
5.5.2013 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Kolibris 1 (D.Šik)

Kolibris 1 (D.Šik)

4 Šik David
3 Srnová (Štampachová) Eva
2 David Marek
1 Boušková Klára
SKIP Šik David
VICESKIP Srnová (Štampachová) Eva
náhradník Seifertová Eva
barva kamene
00201010 4
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Štěpánek Martin
1 Nádherová Michaela
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
01020101 5
5.5.2013 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav H (R.Boháč)

Zbraslav H (R.Boháč)

4 Boháč Radek
3 Mošová Kamila
2 Mulač Martin
1 Jahodová Sára
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Jahodová Sára
barva kamene
0011001- 3
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Vedral Jaroslav
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene *
1000310- 5

Semifinále

tým výhry prohry zápasy
1-2 Aritma 1 (K.Kubeška) 1 0 1
1-2 Savona 1 (J.Bareš) 1 0 1
3-4 Zbraslav 1 (R.Klíma) 0 1 1
3-4 Ledoborci 1 (J. Marša) 0 1 1
5.5.2013 12:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Štěpánek Martin
1 Nádherová Michaela
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
11050000 7
Zbraslav 1 (R.Klíma)

Zbraslav 1 (R.Klíma)

4 Klíma Radek
3 Klímová Linda
2 Jurík Martin
1 Klímová Alexandra
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klímová Linda
barva kamene *
00102111 6
5.5.2013 12:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Aritma 1 (K.Kubeška)

Aritma 1 (K.Kubeška)

4 Kubeška Karel
3 Kubešková Anna
2 Candra Jiří
1 Plíšková Tereza
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Kubešková Anna
barva kamene *
1021011- 6
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Vedral Jaroslav
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene
0100100- 2

Bronz

tým výhry prohry zápasy
1 Ledoborci 1 (J. Marša) 1 0 1
2 Zbraslav 1 (R.Klíma) 0 1 1
5.5.2013 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav 1 (R.Klíma)

Zbraslav 1 (R.Klíma)

4 Klíma Radek
3 Klímová Linda
2 Skála Jakub
1 Klímová Alexandra
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klímová Linda
barva kamene *
2102000- 5
Ledoborci 1 (J. Marša)

Ledoborci 1 (J. Marša)

4 Marša Jiří
3 Jalovcová Eliška
2 Vedral Jaroslav
1 Illková Luisa
SKIP Marša Jiří
VICESKIP Jalovcová Eliška
barva kamene
0030311- 8

Finále

tým výhry prohry zápasy
1 Savona 1 (J.Bareš) 1 0 1
2 Aritma 1 (K.Kubeška) 0 1 1
5.5.2013 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Savona 1 (J.Bareš)

Savona 1 (J.Bareš)

4 Bareš Jakub
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Štěpánek Martin
1 Nádherová Michaela
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
00210101 5
Aritma 1 (K.Kubeška)

Aritma 1 (K.Kubeška)

4 Kubeška Karel
3 Kubešková Anna
2 Candra Jiří
1 Plíšková Tereza
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Kubešková Anna
barva kamene
00001020 3














































dolni
W3C XHTML 1.0     CSS     webmaster     počítadlo     Český svaz curlingu © 2009